Geriausios vidutinės klasės vasarinės padangos

Geriausios vidutinės klasės vasarinės padangos. Galima būtų išskirti keletą žinomų vasarinių padangų gamintojų, kurie gamina geros kokybės vidutinės klasės vasarines padangas. Vienas iš jų – Continental, kurio gaminamos vasarinės padangos išsiskyrė puikiu sukibimu tiek su sausa, tiek su šlapia kelio danga. Taip pat pasižymėjo ir puikiomis stabdymo savybėmis ir nedidele akvaplanavimo rizika.

Geriausios vidutinės klasės vasarinės padangos

Geriausios vidutinės klasės vasarinės padangos

Continental vasarinės padangos yra skirtos lengviesiems automobiliams, kuriems tinka dydžiai nuo R14, R15 iki R17, tad tikrai vertas dėmesio šis prekės ženklas. Premium klasės padangų ieškantiems gera žinia, Continental pristatys išskirtines padangas vasarai automobiliams.

Bridgestone vasarinės padangos

Kitas vidutinės klasės padangų gamintojas – Bridgestone, kurio vasarinės padangos pasižymi dideliu stabilumu, ekonomiškumu, puikiu sukibimu su kelio danga bei ilgaamžiškumu. Šioje prekių kategorijoje ir gausus dydžių pasirinkimas nuo R14, R16 iki R19. Šios padangos išsiskiria tuo, jog nekelia didelio išorinio triukšmo ir yra atsparios dilimui.

Vasarinės padangos Michelin

Dar vienas itin populiarių padangų gamintojų yra Michelin, kurio gaminamos vasarinės padangos tinka tiems vairuotojams, kurie pamiršta laiku pasikeisti vasarines padangas į žiemines, nes jos yra labai atsparios temperatūrų pokyčiams, nors yra skirtos eksploatuoti padangas vasaros sezonu. Ypač daug dėmesio Michelin skiria protektoriaus raštui, kuris padeda pagerinti akvaplanavimo efektyvumą ir gali būti naudojamos ištisus metus.

Padangų gamintojų yra ir daugiau – mažesnė kaina

Paminėjome tik pačius populiariausius padangų gamintojus, tačiau jų yra ir daugiau, kurie gamina vidutinės klasės kokybiškas padangas, tinkamas daugeliui vairuotojų. Taip jos skiriasi ir savo kaina, lyginant su premium klasės gaminiais. Taip pat galite rasti ir nemažai palyginimų bei testavimo duomenų, kurie yra skelbiami viešai ir prieinami daugeliui, kur lyginant vasarinių padangų parametrus, galite išsirinkti tinkamiausią variantą ir jūs.

Padangos internetu

Tai galite padaryti ir internetu, internetinėje svetainėje Beepunkt.lt, kur rasite įvairių dydžių ir kainų kokybiškų vasarinių padangų savo automobiliui.

Naudinga pasidomėti ar verta brangias padangas pirkti ekonominei automobilių klasei.

SEO straipsniu talpinimas