Ir Palangoje galima rasti daug akcijų

Ir Palangoje galima rasti daug akcijų

Šylant orams ir ekranuose Nagliui Šulijai vis pranešant apie gerėjančius orus „šyla“ ir Palanga, ruošia įvairias akcijas. Į bendrą sąrašą pavadinimu „darom akciją“ galima įtraukti ir viešbučius, įvairius apartamentus nuo pigesnių iki prabangių, galima paminėti ir svečių namus bei kambariukus siūlančius asmenis.

Ir Palangoje akcija

Naglio pranašystė

Palanga yra tas miestas, kurortas, į kurį norisi grįžti ir grįžti ir neabejojame, kad daugelis jame pabuvę taip ir elgiasi. Pailsėjus kartą Palangoje požiūris į ją dažnai pasikeičia į gerąją pusę. Jei ankščiau kai kurie galvodavo, kad Palangoje galima tik pasistumdyti, tai pabuvoję šiuolaikiškame kurorte suprato klydę. Ir pratęsiant Naglio Šulijos patarimus pradėti ieškoti vietos atostogoms prie jo, greičiausiai, kad prisideda ir dauguma lietuvių.

Akcijos

Jau dabar pastebimas susidomėjimas įvairiomis akcijomis Palangos mieste. Suprantama, kad žmonės neieško pigesnio parkingo kurorte, juos domina kur kas geresnės nuotaikos temos, tai akcijos nakvynėms Palangoje. Jei tik įsivaizduojate, kiek porų ieško būtent poilsio Palangoje dviems ir tuo jie nesitenkina, jiems privalu susirasti akciją nakvynei Palangoje.

Lyginant nakvynę siūlančias įstaigas ir kambarius buteliuose, kainos poilsiui dviems kai skelbiamos akcijos beveik nesiskiria. Galima tik įsivaizduoti, kad kambarys prabangiame viešbutyje gali kainuoti panašiai kiek ir apartamentuose mažesnės klasės. Tai kur gi nesinorės poroms ieškoti akcijų nakvynei Palangoje.

Poilsiautojų vilionės

Saulės budinama ir šildoma Palanga akcija ar akcijomis vilioja kiekvieną, ypač tuos, kurie jos pasiilgo po praeitų metų atostogų šiame nuostabiame kurorte. Bet iškyla daug klausimų naujokams, kurie tik šiais metais nusprendė pasibūti kurorte ir pabandyti smagiai pailsėti, kur gi visi atranda tų akcijinių pasiūlymų. Viskas labai paprastai, tokiems pasiūlymų skelbimams yra prieš kelis metus specialiai sukurtas portalas. Apsilankę šiame pasiūlymų nakvynei metu suprasite, kad jame galima susirasti akcijomis pažymėtus pasiūlymus ne tik Palangoje, bet ir daugelyje Lietuvos vietų. Tai reiškia, kad kitą kartą norėdami pailsėti kitur ir susirasti pigesnę vietą nakvynei, apsilankę tame portale tai padarysite ne sunkiai.

Taigi, šiltėjant orams poilsiautojus akcijomis pasitinka ne tik Maksima, IKI, RIMI, Norfa ar privati parduotuvėlė, tai daro ir garsiai apie tai skelbia visa Palanga. Todėl norint pailsėti smagiai vasarą ir tam išleisti mažiau lėšų, rūpintis nakvyne Palangoje svarbu pradėti jau dabar. Nors vietų galima susirasti ir vasarą, kuriose yra siūlomos nakvynės už itin mažą kainą, nes savininkai labai protingai planuoja poilsiautojų atvykimą bei išvykimą. Tokios akcijos nelieka nepastebėtomis ir greičiausiai, kad pačiu sezono įkarščiu, tokios akcijos pasibaigia vos startavusios. Visi viešbučiai, apartamentai, nakvynės namai ar SPA centrai būna perpildyti turistais ne tik iš Lietuvos, bet ir įvairių pasaulio kampelių.

Klaipeda Palangos oro uostas

Balandis, oras šyla, tad ir Jums metas pasirūpinti ir pabandyti pagauti kokią nors Palangos akciją. Sėkmės!