Kriterijai, kurie padės išsirinkti vatą statyboms

Kriterijai, kurie padės išsirinkti vatą statyboms

Akmens vata yra puikus pasirinkimas, kai namų statyboms reikia ilgai tarnaujančios, tvirtos, stabilios, puikią garsinę izoliaciją užtikrinančios medžiagos. Kiekvienas, norintis jos įsigyti, iš anksto turėtų apgalvoti tam tikrus aspektus bei pirkimo metu atkreipti dėmesį į kai kuriuos kriterijus.

 

Gamintojas

Vienas kriterijų, į kurį svarbu atkreipti dėmesį renkantis akmens vatą, yra gamintojas. Jei jums svarbu, kad gaminys būtų pagamintas Lietuvoje, tokiu atveju verta prisiminti, kad mūsų šalyje yra tik vienas šio produkto gamintojas, tad didžioji dalis akmens vatos, esančios prekyboje, yra importuota iš kitų šalių. Kone kiekvienas statybinių medžiagų salonas, gali pasiūlyti akmens vatos, pagamintos Latvijoje, Estijoje Lenkijoje, Rusijoje ir kt.

PAROC EXTRA akmens vata;

kriterijai

PAROC FAS 3 akmens vata;

ESSENTIA Plate mineralinė vata;

ESSENTIA Roll mineralinė vata;

 

ISOVER KL 37 mineralinė vata;

ISOVER KT 40 mineralinė vata;

Rockwool Rock-Roll akmens vata;

Rockwool SuperRock akmens vata;

 

Kokybė ir sertifikatai

Perkistatai.lt Akmens vata yra viena iš tų gaminių, kuris jūsų namuose liks ne vieną dešimtmetį, todėl svarbu rinktis tik pačius kokybiškiausius produktus. Taigi, kokybė bei sertifikatai yra dar keletas svarbių akcentų, kurių negalite pamiršti, jei siekiate paties geriausio pasirinkimo.

Šiluminė varža

Ne paslaptis, kad vienų svarbiausių šio gaminio privalumų yra laikoma savybė išsaugoti šilumą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent skirtingos rūšies akmens vatos turi skirtingą šiluminę varžą. Taigi, išvada viena – pirkdami gaminį, nepamirškite pasidomėti, kokia yra jo šiluminė varža. Svarbiausia prisiminti, kad kuo ji didesnė, tuo geriau išsaugoma šiluma.

Kiekis

Šiandien galite įsigyti neribotą kiekį akmens vatos, tačiau prieš vykstant į statybinių medžiagų saloną, reikėtų iš anksto pagalvoti, kokio kiekio jums iš tiesų reikia. Tai padės taupyti laiko apsipirkimo metu ir išvengti nepatogumų.

Ar jums reikia ekologiškos akmens vatos?

Kad apsipirkimas būtų greitesnis ir paprastesnis, nepamirškite iš anksto atsakyti sau ir į dar vieną klausimą: ar jums yra reikalingas ekologiškas gaminys? Šiandien prekyboje jau galima rasti ir ekologiškos akmens vatos, todėl, jei jūsų tikslas yra naudoti kuo daugiau ekologiškų medžiagų kuriant namus, tokiu atveju taip pat galite įgyvendinti šią idėją.

Kai pasirinkimų daug, visada verta atkreipti dėmesį ir į specialistų nuomonę. Kiekviename statybinių medžiagų salone dirba profesionalūs konsultantai, puikiai išmanantys savo darbą bei apie parduodamus gaminius galintys suteikti labai daug informacijos. nepraleiskite progos paprašyti ir jų patarimo – juk tokio pobūdžio gaminiai yra perkami ilgam laiko tarpui, todėl tiesiog privalote pasirinkti tinkamai.