Skardinės dangos namui nepirkčiau

Skardinės dangos namui nepirkčiau

Taip jau yra, kad visi mes turime individualią nuomonę, net jei tai liečia konkrečią sritį. Stogo danga taip pat ne išimtis kaip ginčų objektas. Kiekvienas pasirinkdamas stogo dangą turi savo tikslų ir ne visada jie būna patys geriausi, nes kartais sprendimams įtakoje tam tikri veiksniai.

Paimkime, kad ir skardinę stogo dangą. Ji nėra brangi, yra tvirta ir atspari įvairioms oro sąlygoms bei temperatūrų svyravimams. Skardinis stogas yra ilgaamžis, bet tie, kurie jau turėjo ar tebeturi tokią stogo dangą greičiausiai prie pirmos galimybės pasirinktų kitokią. Techniniai skardinės dangos parametrai yra geri, bet uždengus stogą atsiranda tam tikrų niuansų, kurie pradeda kelti nepatogumus namų šeimininkams.

skardinės

Pavyzdžiui, kad ir lietus gražią vasarą, lyja, lašai krenta, o atsitrenkę į skardinį stogą jie pradeda kelti tam tikrus garsus. Jei tai vyksta vakare ar miego metu, jautriems žmonėms tai tampa ypač aktualia tema. O kur dar įvadas į žiemos laikotarpį Lietuvoje, kai staiga atvėsus orui iš dangau pradeda kristi maži ledo gabaliukai. Būnant namuose ir tikintis ramaus poilsio po aktyvios darbų dienos, toks jausmas tikrai nesuteiks malonumo. Atvirkščiai, tai gali tapti nepakeliama našta kritulių metu. Taigi, jei esate jautrūs ir norite tylios aplinkos, skardinė danga stogui tikrai Jums netiks.

jei jau prakalbome apie stogo dangą, kuri skleidžia ne visada malonius garsus naudinga paminėti ir tyliausią stogo dangą, tai – čerpės. Stogocerpes.lt stogo danga iš čerpių yra tyliausia danga iš visų. Jeigu neskaičiuojate lėšų dangos įsigijimui, ieškote ilgaamžiškumą išlaikančios ir atsparumu orų kaitai dangos, čerpės kaip tik Jums. Jei dar kyla abejonių dėl čerpių patikimumo gamintojai gali nuraminti. nesvarbu kokią stogocerpes.lt stogo dangą įsigysite, keramines ar betonines čerpes, šiems gaminiams jie suteikia net iki 30 metų garantiją. Todėl čerpių ilgaamžiškumu ir atsparumu bet kokiam orui abejoti neverta.

Todėl lyginant skardinę dangą su čerpėmis skardą rinktųsi tie, kurie turi minimalų biudžetą dangos pasirinkimui. Bet svarbiausia rimčiau pasverti už ir prieš, nes ne visada sumokėjus mažiau gausite maksimalią naudą ir pasieksite laukiamo rezultato.

Stogocerpes.lt dangos namo stogui pasirinkimas siūlomas didelis. Todėl nebijokite klausti ir konsultuotis. O apibūdinę savo namo stogo konstrukciją ir išsakę savo lūkesčius, stogocerpes.lt specialistai pateiks Jums patys geriausią pasiūlymą ir priimtiną bei konkurencingą kainą.