Svarbios technikos remontas

Svarbios technikos remontas

Pradėkime nuo to, kad tiek buities, tiek statybų sektorius yra pilnas netikėtumų. Buityje genda įvairūs ir svarbūs mūsų gyvenime prietaisai, o statybų sektoriuje genda technika, bet kurios neįmanoma atlikti sudėtingų darbų. Pavyzdžiui, kad ir sugedęs keltuvas, gali ilgam atidėti suplanuotų darbų įgyvendinimą, prastovas, o su jomis ir nuostolius.

Svarbios technikos remontas

Keltuvų Lietuvos rinkoje yra įvairių. Vieni yra skirti auto servisams, kai norima aukščiau prikelti automobilį dugno apžiūrai, remontui ar gedimų šalinimui. Tokius keltuvus galima įsigyti autoservisų įrangos prekyba užsiimančiose įmonėse.

Kiti keltuvai yra skirti sudėtingų darbų atlikimui ir priskiriama arba pramoninių darbų arba statybos darbų atlikimui. Kiekvienam naudinga žinoti ir keltuvų rūšis:

 • Žirkliniai keltuvai –

  greičiausiai yra tekę matyti X formos konstrukciją, kurios viršutinėje dalyje yra kabina. Tokie keltuvai skirti įvairių statybos bei pramonės darbų atlikimui, tad yra naudojami plačiai. Šie keltuvai yra mobilūs, todėl galima išnaudoti jų galimybes ne tik savo, bet ir kitose teritorijose.

 

 • Alkūniais keltuvai
  Alkūninis keltuvas

  yra naudojami sudėtingose erdvėse įvairių darbų atlikimui. Erdvėje, kurioje neįmanoma privažiuoti ar ją pasiekti fiziškai, alkūniniai keltuvai padeda tai išspręsti be klausimo, ar įmanoma.

 

 • Teleskopiniai krautuvai 
  Teleskopinis keltuvas

  kai sudėtingoje erdvėje norima pasiekti tolimesnį darbų atlikimo tašką. Šių teleskopų dėka, darbus įgyvendinsite pasiekdami taškus ne tik į aukštį, bet ir tam tikru kampu horizontaliai.

 

 • Krovinių keltuvai
  Krovinių keltuvas

  – pats pavadinimas gali sudaryti nuomone ir suprasti, kad šis įrankis leidžia pakelti ar perkelti krovinį į norimą vietą. Žinoma, kad priklausomai nuo krovinių svorio turėtumėte rinktis ir atitinkamą įrankį, kas šis tarnautų ilgiau ir negestų dėl per didelių apkrovų.

Taip jau yra, kad dažnai ir dideles darbines apkrovas gaunanti technika yra linkusi dėvėtis, tuo pačiu ir gesti. Sugedęs keltuvas pradeda nešti nuostolius, sustoja darbai, o tuo pačiu atsiranda ir nuostolingos darbų prastovos. Tam, kad taip nenutiktų, dažnas įmonių vadovas turėtų kontroliuoti technikos būklę, atliekant jų profilaktinę techninę priežiūrą. Tokius veiksmus gali atlikti įmonės ūkio darbuotojai arba samdyti kitos įmonės darbuotojai. Taip bus užkirsti galimi gedimai, po kurių privalomas keltuvų remontas yra neišvengiamas.

Svarbios bei naudingos informacijos papildyta erdvė padės išvengti netikėtumų bei didelių nuostolių. Keltuvų remontas nekainuos brangiai, jei į galimą gedimą laiku atkreipsite dėmesį ir nenumosite ranka su neverbaliniu atsakymu – palauks. Tad po kiekvieno darbo atlikimo privalu patikrinti visas už keltuvų darbą atsakingus prietaisus, bei dalis.

Boxe.lt