Žinutė įmonių vadovams dėl komandos

Žinutė įmonių vadovams dėl komandos

Šimtai straipsnių bei knygų jau  yra prirašyta apie tai, kaip  svarbu stiprinti kiekvienos komandos dvasią – neva tuomet bus galima pasiekti dar geresnių rezultatų. Maža to, yra siūloma daugybė priemonių bei metodų, kuriuos galima pasitelkti šiam tikslui.

Žinutė

Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti, jog egzistuoja ne viena paslauga, kuri, iš pirmo žvilgsnio, tikrai neturi nieko bendra su komandos dvasios stiprinimu, todėl didelė dalis vadovų gali tiesiog  taip niekada ir nesuprasti, kaip ir kuo šios paslaugos gali būti vertingos. Tad pats metas pakeisti šią situaciją – verta pristatyti paslaugas, kurios yra ypač vertingas įrankis siekiant sustiprinti savo komandą ir siekiant geresnių nei iki šiol rezultatų.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju (8 vietos)

Iš pirmo žvilgsnio, ši paslauga tikrai neturi nieko bendra su komandos dvasios stiprinimu, tačiau, kaip žinoma, jis neretai būna klaidingas. Taip yra ir šiuo atveju, kadangi iš tiesų mikroautobusu nuoma su vairuotoju (8 vietos) yra puikus įrankis, galintis prisidėti prie jūsų komandos dvasios stiprinimo. Klausite, kaip? Viskas labai paprasta – pasitelkę šią transporto priemonę turėsite puikią galimybę suorganizuoti savo pavaldiniams kelionę. Tai, jog yra pasitelkiama vairuotojo paslauga, reiškia, kad nei vienas iš darbuotojų neturės leisti laiko už vairo, tad visi galės mėgautis bendravimu. Na, o tokios išvykos, kurios suteikia galimybę pabūti kitokioje aplinkoje, leidžia dar geriau pažinti kartu dirbančius žmones. Žinutė – tad, retkarčiais ir nuoma gali pasitarnauti įmonės darbuotojų darbingumo kėlimui.

Edukaciniai užsiėmimai

Pastaraisiais metais ypač  išpopuliarėja įvairių sričių edukaciniai užsiėmimai, kuriuos mielai renkasi šeimos su mažais vaikais ar draugų kompanijos. Vis dėlto, reikia akcentuoti, kad būtent tokia veikla yra puikus pasirinkimas ne tik šeimoms ar draugams, bet ir kartu dirbantiems žmonėms. Taigi, kiekvienas vadovas, ieškodamas būdų, kaip sustiprinti komandos dvasią, turėtų labai rimtai turėtų apsvarstyti ir šį pasirinkimą – edukaciniai užsiėmimai ne tik leidžia sužinoti naujų žinių ir išbandyti save kitoje srityje, tačiau svarbiausia – suburia komandą dėl bendro tikslo. Maža to, tokie užsiėmimai taip pat skatina ir kūrybiškumą, o ši savybė, kaip žinia, taip pat yra labai svarbi siekiant puikiai atlikti darbą.

Orientacinės varžybos

Jei norite pasiūlyti prasmingos veiklos savo darbuotojais, pakvieskite juos sudalyvauti orientacinėse varžybose. Pastarosios yra ypač vertingos dėl dviejų priežasčių: visų pirma, jos buria komandą ir skatina siekti bendro tikslo, antra – suteikia fizinį krūvį, o tai yra ypač aktualu sėdimą darbą dirbantiems asmenims.

Taip pat skaitykite: