Į Klaipėdą atvyksta turistai ir iš Rygos, nusileidę Latvijos oro uoste

Turizmas – viena svarbiausių sričių kiekvienai šaliai. Ne išimtis ir Lietuva: kiekvienais metais investuojamos milžiniškos sumos pinigų tam, kad būtų sukurta kuo patrauklesnė turizmo infrastruktūra ir sulaukta kuo daugiau turistų iš viso pasaulio; kuriamos naujos strategijos; atraktyvūs planai ir t.t. Tačiau tie, kurie nors, kiek domisi statistika, netruko pastebėti, kad vieni šalies miestai yra kur kas gausiai nei kiti. Klaipėda – vienas gausiausiai lankomų mūsų šalies miestų. Taigi pats metas sužinoti, dėl kokių priežasčių vienas didžiausių mūsų šalies miestų yra taip lankomas turistų?

Į Klaipėdą atvyksta turistai 

į klaipėdą arvyksta turistai

Daug krypčių turintis Rygos oro uostas – netoliese

Viena iš priežasčių, kodėl Klaipėda sulaukia tiek daug užsienio turistų susidomėjimo, yra netoliese esantis Rygos oro uostas. Kas bendro tarp šių dviejų dalykų? Toks klausimas gali kilti daugeliui. Viskas labai paprasta: ne paslaptis, jog dauguma žmonių teikia pirmenybę kelionėms lėktuvu. Tuo tarpu Rygos oro uostas vykdo skrydžius įvairiomis kryptimis. Taigi, atvykus į Rygos oro uostą, yra labai patogu pasiekti Klaipėdą. Kelionė Rygos oro uostas Klaipėda trunka nedaug, apie 3 valandas ir yra labai komfortiška. Ne paslaptis ir tai, kad šių dienų turistai vis labiau reikalauja didesnio komforto, tad galimybė iš Rygos oro uosto greitai bei patogiai pasiekti Klaipėdą, yra ypač aktuali daugeliui.

Apgyvendinimo ir maitinimo įstaigos – kiekvieno skoniui ir pasirinkimui

Ne paslaptis ir tai, kad apgyvendinimo bei maitinimo įstaigos suvaidina ypač svarbų vaidmenį tuomet, kai sprendžiamas klausimas, kur praleisti atostogas. Kaip žinia, dažniausiai pasirenkami tie miestai, kurie gali pasiūlyti platų pasirinkimą apgyvendinimo bei maitinimo įstaigų. Taigi, belieka tik pridurti, kad Klaipėda šiuo aspektu yra vienas geriausių pasirinkimų – čia viešbučių, svečių namų, restoranų bei kavinių yra kiekvieno skoniui bei pasirinkimui. Visai nesvarbu, koks jūsų tikslas – nakvynė prabangiame viešbutyje ar kukliuose svečių namuose; prašmatni vakarienė prabangiame restorane ar neįnoringas užkandis, Klaipėda tikrai ras jums ką pasiūlyti. Neretai sakoma, kad būtent Klaipėda gali pasiūlyti viską, ko gali pageidauti turistas. Taigi, tai yra dar viena populiarumo priežastis.

rygos oro uostas klaipeda

Taigi, kaip matyti, Klaipėdą pasiekti iš Rygos oro uosto –  paprasta ir patogu , be to, šiame mieste galime rasti apgyvendinimo bei maitinimo įstaigų kiekvieno skoniui. Tačiau tai – ne vienintelė priežastis, kodėl šis miestas taip gausiai lankomas turistų. Tad pats metas pasidomėti ir Jums apie likusias priežastis, lemiančias Klaipėdos populiarumą.

Zuikiobilietai.lt veža keleivius tiek iš Klaipėdos į Rygos oro uostą, tiek parveža grįžusius lietuvius, į namus gražina iš Rygos oro uosto. Jei ieškote komforto ir lengvos kelionės, Zuikiobilietai.lt – geriausias pasirinkimas. Nemokamas internetas arba video filmai LED ekranuose, neleis kelionei prailgti.

Pradėkite atrasti: nuo durų iki durų – Klaipeda Rygos oro uostas – Zuikiobilietai.lt