Privačių darželių sostinėje nuvertinti nereikėtų. Žvėryno rajonas.

Privačių darželių Vilniuje nestinga. Atidžiau pasidomėjus galima teigti, kad kiekvienas rajonas turi po vieną ar kelis tokio tipo darželius. Nors daugelis labiau veržiasi į Valstybės remiamus, praktiški vilniečiai naudojasi ir privačių darželių pagalba. Tam yra kelios priežastys, jas ir bandysime aptarti.

Privatūs darželiai pavaduoja valstybinius

privačių darželių

Jei tikėti Vilniaus miesto savivaldybės švietimo skyriaus duomenimis, valdiškuose darželiuose vis dar trūksta daugiau nei virš 1000 vietų vaikams. Tokį deficitą kuria į Vilnių iš rajono dirbti važiuojantys tėvai. Arba, kad nereikėtų važinėti iš rajono į Vilnių, tėvai persikelia gyventi į sostinę, todėl pradeda ieškoti vietos valdiškuose darželiuose. Deja, bet kai kurie darželiai turi tam tikras taisykles, todėl kaip prioritetą, pirmenybę teikia vilniečių vaikams. Po tokių vaikų „atsijojimo” suprantama, kad nevisi patenka į tą darželį į kurį nori. Kai kurie lieka be vietos. Štai čia, tokioje situacijoje atsidūrusiems tėveliams bei jų vaikams, į pagalbą ateina privatūs darželiai. Nors daugelis jų vengia dėl įkainių už paslaugas, bet dalyvavimas privataus darželio gyvenime tampant jo nariu yra turintis daugiau pliusų, nei minusų. Kokie jie?

  • Privatus darželis priima ištisus metus, todėl panorėjus pakeisti jį, be sunkumų tai atliksite. Tik svarbu atsižvelgti ne tik į savo kaip tėvų poreikius, bet ir į vaiko psichologinę būseną. Darželio keitimas gali būti priimtinas Jums, bet Jūsų vaikui, persikėlimas į kitą erdvę gali duoti neigiamų vaiko reakcijų. Bet kokiu atveju tai yra patogu.
  • Nors darželis ir ima vienkartinį stojimo mokestį iš tėvelių, jis taip pat yra linkęs tam tikrą sumą per mėnesį kompensuoti. Tai naudinga tėveliams, kurių finansinės galimybės nėra tokios, kokių norėtų. Kompensacijos visada yra naudingos.
  • Moderni vaikų ugdymo erdvė yra naudingesnė privačiame darželyje. Žaidimo metu pateikiamos žinios yra vaikų įsisavinamos kur kas greičiau, nei pateikiant „sausą” medžiagą. Žaisminga ir šiuolaikiška erdvė vaikus leidžia jaustis saugiai, smagiai, nejausti emocinių suvaržymų.

Vaikų darželis Žvėryne

vaikų darželis žvėryne

Birutės g. 42, Žvėrynas, Vilnius

Privatus darželis Žvėryne yra vienas iš geriausių pasirinkimų tėvams, kurie nori, kad jų vaikučiai ne tik žaistų ir mokytųsi modernioje aplinkoje, bet ir turėtų galimybę gryname ore pabūti dažniau ir ilgiau. Ir kas gali būti naudingiau Jūsų vaikui už pasivaikščiojimą bei pramogą dešiniajame Neries krante įsikūrusiame Žvėryno mikrorajono parke. Pušynas, kuris kadaise ošė LDK didikams Radviloms, dabar leidžia įkvėpti gryno oro ir mažiems keliauninkams. Netoli parko įsikūręs privatus vaikų darželis nevengia dažnų išvykų, pasivaikščiojimų ir pamokų medžių apsuptyje.

Jei Žvėrynas yra tas rajonas, kuriame norėtumėte vesti savo vaiką į privatų darželį, ieškokite informacijos http://Vaikystestakas.lt